Jakie są formalności potrzebne do ustanowienia testamentu oraz trustu? Polski Adwokat -Sarasota, FL

Jakie są formalności potrzebne do ustanowienia testamentu oraz trustu?   Polski Adwokat -Sarasota, FL, Estate Planning, Polish Attorney, Polski prawnik, Polscy, Prawnicy, Adwokaci, Floryda, Florida, Wills, Trusts, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka

Jakie są formalności potrzebne do ustanowienia testamentu oraz trustu? Odpowiada Polski Polski Adwokat -Sarasota, FL – Agnieszka Piasecka, Esq.

Generalnie oba dokumenty muszą spełniać szereg wymogów formalnych, aby były ważne z mocy prawa. Jeden z głównych wymogów formalnych to konieczność własnoręcznego podpisania dokumentu w obecności dwóch świadków. Podczas gdy testament to zwykle jeden niezbyt długi dokument, do ustanowienia trustu potrzebny jest na ogół pakiet dokumentów i obejmuje często od kilkunastu do kilkudziesięciu stron. Nieprawidłowo sporządzony lub podpisany testament lub trust jest nieważny, dlatego bardzo istotne jest skonsultowanie się z doświadczonym prawnikiem w celu odpowiedniego profesjonalnego przygotowania dokumentu i dopełnienia wszystkich formalności związanych z podpisaniem dokumentu. 

* Powyższa informacja ma charakter wyłącznie edukacyjny i w żadnym wypadku nie stanowi ani nie zastępuje porady prawnej

W celu uzyskania dodatkowych informacji po polsku zadzwoń aby umówić się na pierwszą BEZPŁATNĄ konsultację prawną:

727-538-4171

813-786-3911